Dear siblings-proprietor. Stay strong and do not stop struggle for your position. Show those mean creatures, who are also from the body and blood of your parents, that the worst nightmares which can be dreamt by them, are just a fairytale in comparison of what you are able to invent for them.
I was an only child until 13 years old. Any time when my parent asking about siblings, I was telling them “I will take an ax and kill that kid and then eat”.
One day he appeared, and we started our war… Now I am 23, and war still went, nothing has changed. So we decided to document some of battles and tricks, to learn Siblings form all the World how to fight!

Gatunek: brat. Jak unicestwić?
​​​​​​​Byłam jedynaczką do 13 roku życia. Za każdym razem, kiedy moi rodzice pytali mnie o rodzeństwo, mówiłam im: 
"wezmę siekierę zabiję!, a potem je zjem!!”. Pewnego dnia się pojawił i zaczęła się nasza wojna...

Teraz mam 23 lata i nic się nie zmieniło. Więc postanowiliśmy udokumentować kilka z naszych starć, żeby nauczyć rodzeństwa z całego świata jak walczyć!

Drodzy posiadacze rodzeństwa. Nie ustawajcie w walce o swoją pozycję. Pokażcie tym wrednym istotom, które też są z waszej krwi, że najgorsze koszmary, które przyśnią im się w nocy, mogą stać się bajką na dobranoc przy tym, co jesteście w stanie dla nich wymyślić.